GAYRIMENKUL YATIRIM & DIŞ TİCARET A.Ş

ElisInvest

GAYRIMENKUL İŞ GELİŞTİRME


-


2011 yılından itibaren, özellikle “Yüksek Değerli Gayrimenkul” yatırım geliştirme ve "Kurumsal Finansman" konularında yerli ve yabancı potansiyel yatırımcılara münhasır hizmet vermekte, Gayrimenkul Yatırım Geliştirme Stratejileri, Finansal Analiz ve Risk Yönetimi konularında da müşterilerinin yanında yer almaktadır.


-

ElisNatural

TARIM ÜRÜNLERİ İHRACATI


-


ElisInvest A.Ş. çatısı ve tecrübesi altında yerini alan ElisNatural markası, Türkiye’nin en verimli tarım alanlarına hakim, Antalya merkezli ve Denizli operasyonel olarak kurulmuş ve global müşterilerine tarım ihracatını hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.


-

ElisVital

KİŞİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ İHRACATI


-


Kişisel sağlık koruma ekipmanları ve cihazları konusunda yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışına öncelik veren Antalya merkezli bir markadır. Geçerli sertifikasyon ve belgeleri onaylı kuruluşlardan alınmış, üst seviye kalitedeki ürünlerin tedariğini, satışını ve ihracatını gerçekleştirmektedir. 


-

ElisGlobe

GIDA ÜRÜNLERİ İHRACATI


-

Antalya merkezli ve Mersin operasyonel olarak, başta Kuzey Irak olmak üzere Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa müşterilerine, ağırlıklı olarak Dondurulmuş Gıda alanında ürün tedariği sağlayan ve ihracatını gerçekleştiren global bir marka olup, ElisInvest A.Ş. çatısı altında yer almaktadır.


-

ElisMarble

DOĞAL TAŞ İHRACATI


-

Antalya merkezli ve Burdur operasyonel olarak, blok mermer, plaka, mozaik ve istenen ölçülerde ebatlı kesimler ihracatı yapmakta olup, Fark yaratan hizmet, kalite anlayışı ve en iyi fiyat prensibi ile sektöründeki lider ihracatçı firmalardan biri olma yolunda her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.


-

MaxElis

GAYRIMENKUL YATIRIM


-

Küçük ve orta ölçekli gayrimenkul yatırımlarını yöneten, model hazırlayan ve içerisinde yatırımcı olarak bulunma önceliğini koruyan global bir marka olup, ElisInvest A.Ş. çatısı altında yer almaktadır.


-